Czuwaj!
w związku z postanowieniami Zjazdu Hufca z listopada 2017r. podaję informację o zwołaniu Zjazdu Nadzwyczajnego Hufca w dniu 22.06.2018 o godz. 16:00, który dotyczyć będzie zatwierdzenia Planu Rozwoju Hufca na lata 2018-2019. Zjazd odbędzie się w Ośrodku Harcerskim "Na Kopcu" w Zaklikowie. W załączniku m.in. Plan rozwoju hufca, nad którym będziemy pracować podczas Zjazdu. 

Po zakończeniu Zjazdu rozpocznie się Biwak Kadry Hufca (drużynowi, instruktorzy, przyboczni, zastępowi oraz pozostali funkcyjni), który zakończy się 23.06.2018r. ok godziny 19:00.

Planowany będzie transport na trasie Stalowa Wola (Hufiec-parafia Trójca-Parafia Opatrzności Bożej)-Zaklików. Podczas zgłoszeń proszę o podanie miejscowości z trasy przejazdu, w której powinien zatrzymać się bus/autokar. Szczegółowe informacje na temat Biwaku ukażą się niedługo na profilach społecznościowych Hufca oraz na stronie Hufca.

CZUWAJ!
/-/ hm. Marek Wójcik HR

DO POBRANIA:

1. Plan rozwoju Hufca Stalowa Wola

Wspierają Nas | Sponsorzy, Patroni