ZKK Chorągwi Podkarpackiej ZHP i ZKK Hufca Lasowiackiego ZHP w Stalowej Woli zapraszają do udziału w Kursach Drużynowych organizowanych w kwietniu w Stalowej Woli. Kursy przygotowują do pełnienia funkcji drużynowych w określonej grupie metodycznej. Zaplanowano także kurs przybocznych.

Termin:

- 6-8.04.2018 r. (w tym terminie odbywa się kurs przybocznych)

- 13-15.04.2018 r.

- 20-22.04.2018 r.

Miejsce: Stalowa Wola (Dom Parafialny przy parafii Trójcy Przenajświętszej ul. Ofiar Katynia 57)

Koszt

Składka zadaniowa wynosi 100 zł (kurs przybocznych 30 zł). Organizatorzy w ramach składki zadaniowej zapewniają: noclegi w warunkach turystycznych (trzeba mieć swoje śpiwory i karimaty), przerwy kawowe, wyżywienie, materiały programowe, dyplomy i kadrę. Dojazd uczestnicy zapewniają we własnym zakresie.

Składkę należy wpłacić do dn. 19.03.2018 r. na konto Chorągwi Podkarpackiej ZHP 21 1240 2614 1111 0010 6755 6020 z tytułem: Składka zadaniowa Kurs Drużynowych + imię i nazwisko. Uwaga! Jeśli hufiec dofinansowuje Twój udział w kursie, to kwota dofinansowania musi być przelana z hufcowego konta bankowego, aby możliwe było prawidłowe rozliczenie. Osoby niezakwalifikowane otrzymają zwrot wpłaconych środków.

- 16 lat rocznikowo (kurs przybocznych 13 lat rocznikowo),

- ukończony kurs przewodnikowski lub bycie instruktorem ZHP, (dotyczy tylko kursów drużynowych)

- złożone Przyrzeczenie Harcerskie,

- opinia i zgoda bezpośredniego przełożonego,

- opłacona podstawowa składka członkowska,

- opłacona składka zadaniowa.
Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. W przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń organizator zastrzega możliwość odwołania kursu w danej grupie metodycznej - wówczas także zwracana jest składka zadaniowa jeśli nie wybierze się innego kursu.

Warunki ukończenia*

- udział w min. 95% zajęć,
- pozytywna opinia komendy kursu,
- zaliczenie zadań kursowych (podanych na I etapie kursu).

*Osoby, które nie spełnią warunków ukończenia kursu, otrzymają dyplom uczestnictwa w kursie – nie jest równoznaczny z ukończeniem kursu.

Zgłoszenia

Do 19.03.2018 r. poprzez ankietę aplikacyjną. Do dn. 21.03.2018 r. ogłosimy listę osób zakwalifikowanych na kurs oraz uruchamiane grupy metodyczne. Jeśli masz pytania związane z kursem, to pisz na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.