22 kwietnia 2017r. 54 Stalowowolska Drużyna Harcerska im. Bronisława Kochana działająca przy PSP nr 11 im. Szarych Szeregów wzięła udział w akcji edukacyjnej „Drzewko za makulaturę”.

Pomimo niezbyt zachęcającego do wyjścia z domu poranka zebrano w tym roku 21 ton makulatury, za którą wydano 7 tysięcy sadzonek. Organizatorem akcji jest Powiat Stalowowolski a partnerami w działaniu Miejski Zakład Komunalny w Stalowej Woli, Lasy Państwowe Regionalna Dyrekcja w Lublinie w tym Nadleśnictwo Gościeradów, Nadleśnictwo Nowa Dęba, Nadleśnictwo Rozwadów oraz Firma Agmar oraz wolontariusze: strażacy z OSP Studzieniec, uczniowie z ZSP Nr 3 oraz członkowie Stalowowolskiego Klubu Morsów „Lodołamacze”. Dzięki którym akcja przebiegała bardzo sprawnie. Dziękuję Nadleśnictwu Rozwadów za umożliwienie harcerzom udziału w tak pożytecznej i edukacyjnej akcji oraz rodzicom, którzy pomimo deszczu wysłali swoje dzieci do pomocy. Komendant hufca

Wspierają Nas | Sponsorzy, Patroni