Pan Konrad Mężyński ze Stowarzyszenia Dobro Powraca, nauczyciele i słuchacze CKUiODiDZ zorganizowali w ramach akcji "Paczka dla Bohatera" zbiórkę darów dla naszych wielkich, stalowowolskich oraz z okolic Stalowej Woli, patriotów - żołnierzy Armii Krajowej, Sybiraków, którzy poświęcili swoją młodość i zdrowie na walkę z agresorem niemieckim i sowieckim.

Po wojnie prześladowani, skazani na zapomnienie, żołnierze wyklęci, upokarzani i poniżani z dumą znosili swój los. Dla takich pięknych, niezłomnych Panów i Pań - w dniach 19 - 20.12.2016r. harcerze z 54 Stalowowolskiej Drużyny Harcerskiej ZHP im. Bronisława Kochana z przedstawicielem słuchaczy CKUiODiDZ - panem Marcinem Sosnówką, panią Pauliną Strzelecką i nauczycielami - przekazali Betlejemskie Światełko Pokoju oraz dary materialne. Symboliczne biało - czerwone bombki na choinkę, pierniki oraz kolorowe kartki świąteczne z życzeniami, przyozdobiły stoły naszych bohaterów. Warsztaty Terapii Zajęciowej "Nadzieja" pod kierunkiem pani Marty Sroczyńskiej wykonały profesjonalne stroiki, które wzbudziły ogromy zachwyt naszych patriotów. Nasi stalowowolscy Niezłomni są przedstawicielami kart żywej historii narodu. Dziękujemy Wam za wiarę, przekazaną wiedzę, kulturę. Za to, że przypomnieliście nam, czym jest prawdziwa wolność zawarta w haśle: Bóg, Honor, Ojczyzna pragniemy podziękować Wam - Naszym Bohaterom. "Męczeńskiej Chwały obrazy Wy żywe, obywatele Tej ziemi Prawdziwe".Mamy nadzieję, że spotkamy się w święta Wielkanocne. Chwała i cześć Bohaterom!!! Komendant hufca.